Turne Private

Ofertat më të mira

Një përzgjedhje e ofertave tona më të mira !

Turne në këmbë me guida profesionistë

Guida private

Eksploroni me profesionistët më të mirë !

Regjistrohu për buletinin tonë mujor

Amerikën

Guida private

Nga 150 €

Evropë

Ekskursione

Nga 190 €

Azia

duhet parë !

Nga 490 €

Lajmet e fundit

Këshilla udhëtimi

Hotel ne Kalamate

Searocks Villas Resort Këtu, parajsa është e fshehur mes ullishte dhe e puthur nga deti me safir. Searocks Exclusive Villas Resort është përfshirë nga bukuria e pacenuar e Kalamatës & të…
Vizitoni Biarritz

Vizitoni vendin Bask

Vizitoni vendin Bask : ndërmjet Francës dhe Spanjës Vendi Bask është në cepin shumë jugperëndimor të Francës përgjatë bregut të Atlantikut. Ky territor ka një kulturë multi-sekulare…
Turneu i Barcelonës (1)

Vizitoni Barcelonën

Vizitoni Barcelonën me një guidë private Barcelona është kryeqyteti i Katalunjës në Spanjë. Qyteti është një port i madh lundrimi në Mesdhe. Për të kuptuar origjinën dhe…
Udhëtimet më të mira me guidë në Paris

Udhëtimet më të mira me guidë në Paris

Zbuloni trashëgiminë dhe sekretet e historisë së kryeqytetit të Francës me përzgjedhjen tonë të turneve me guidë në Paris të ofruara nga guidë-lektorë nga Ministria e Turizmit dhe Kulturës.…
Turne private ne Rivieren Franceze

Plazhet e Francës Jugore

CAP TAILLAT PLAZH (83) Cap Taillat është një nga vendet më të egra në bregdetin provansal. Kjo gjuhë e vogël me rërë të imët vepron si kufiri midis Ramatuelle dhe La…
Turne në këmbë në Mont Saint Michel

UNESCO në Francë

UNESCO në Francë është më shumë se 40 destinacione të jashtëzakonshme për t'u zbuluar me guida-lektorë nga Ministria e Kulturës dhe Turizmit. Gjeni në këtë artikull të gjitha traditat, njohuritë, bota e UNESCO-s…